Vše máme skladem! Odesíláme do druhého dne.

Při rozdělování telefonů do tříd jsme pečliví. Pokud je tedy telefon ve stavu, který je “na hraně”, může být označen jako A+  nebo  A-

Nový Třída – Nové - Záruka 12 měsíců

Tyto telefony jsou úplně nové. Nikdy nepoužité, v některých případech nikdy neaktivované a až na výjimky jsou v oficiální roční Apple záruce. Může se jednat o klasické nové iPhony s kompletním balením v krabičce se vším všudy, nebo tzv. “Swap” iPhony z reklamace, které Apple posílá v tenké papírové krabičce, nebo vratky v rámci 14 dní, které nebyly použity. 

Detailní popis toho o jaký telefon se jedná a co je součástí balení je vždy v popisu konkrétního telefonu.

Záruční doba je zkrácená jelikož se jedná o prodej ve zvláštním režimu podle §90 o DPH.

Rozbaleno Třída - nepoužité telefony - pouze rozbaleny

Tyto telefony byly pouze vybaleny z původního balení. Nebyly používané. Mají tedy 100% kapacitu baterie a jsou defacto nové. Většinou mají ještě i původní fólii z výroby na displeji.

 

Původní balení (krabička a příslušenství) může a nemusí být součástí.

A+ Třída – Použité telefony - jako nové

Tyto telefony jsou jako nové. Opravdu jak kdybyste je před chvílí vytáhli z krabičky. Hodí se jako dárek, nebo pro lidi kteří chtějí ten nejlepší a nejkvalitnější iPhone za tu nejlepší cenu.

Perfektní technický stav.

A Třída – Použité telefony s opravdu minimálními známkami použití

Telefony třídy A jsou telefony zánovní. Na první pohled jako nové a mohou nést opravdu zanedbatelné nedostatky, které jsou viditelné jen při bližším zkoumání. Perfektní technický stav.

A- Třída - Použité telefony s lehkými známkami použítí

Telefony v třídě A-  jsou něco mezi třídou A a třídou B. Mohou mít větší množství “zanedbatelných” nedostatků jaké má třída A a jeden, dva výraznější nedostatky. 

B Třída – Použité telefony - známky běžného použití – perfektní technický stav

iPhony ve třídě B jsou telefony které nesou známky běžného používání. Jsou stále v dobrém stavu. Mohou mít větší množství jemných, zanedbatelných nedostatků a také větší množství výraznějších nedostatků, které jsou vidět na první pohled. Stále jsou ale plně funkční, nemají prasklý displej, prasklou čočku foťáku nebo něco podobného. Je to taková zlatá střední cesta mezi stavem a cenou.

C Třída – Použité telefony – opotřebené, výrazné známky použití – nejlepší cena/výkon

Do třídy C řadíme nejlevnější telefony z našeho sortimentu. Jsou to telefony, které mohou mít výrazné kosmetické nedostatky jako jsou škrábance, odřeniny, ťukance apod. Jsou ovšem plně funkční, nemají prasklý displej, ani sklíčko fotoaparátu a pokud hledáte nejlevnější iPhone na trhu, bude jím právě telefon z třídy C od MobileGear.

I u třídy C se jedná POUZE O KOSMETICKÉ NEDOSTATKY. Žádné praskliny, neoriginální displeje atd.