15.01

Servis iPhone a Apple zařízení za super ceny. Dojdi či objednej, opravíme hned.

V MobileGear opravíme všechny závady iPhone a Apple zařízení za super ceny. Můžeš přijít osobně, nebo si servis objednat a Apple zařízení nám zaslat poštou, my už se o něj postaráme a pošleme ti jej zpátky. Ojednat servis si můžeš ze všech těchto měst a více:

20.12

Co čekat od iPhone 17, který přijde na podzim v roce 2025

Máme tu teprve iPhone 15, ale už teď se můžeme bavit o iPhone 17, který přijde na konci roku 2025. Co bude umět tento telefon a vyplatí se na něj čekat?

11.12

Výkup iPhone u MobileGearu za super ceny! Dej svému jabku druhý život.

Přemýšlíš nad koupí nového iPhonu, ale chybí ti pár tisíc? Přemýšlíš, kde rychle a za dobré peníze prodat ten starý? Na MobileGearu vykupujeme za férové ceny všechny modely zánovních iPhonů a dalších Apple zařízení.

11.12

Výkup Macbook u MobileGearu za super ceny! Dej svému jabku druhý život.

Přemýšlíš nad koupí nového Macbooku, ale chybí ti pár tisíc? Přemýšlíš, kde rychle a za dobré peníze prodat ten starý? Na MobileGearu vykupujeme za férové ceny všechny modely zánovních Macbooků a dalších Apple zařízení.

11.12

Výkup iPad u MobileGearu za super ceny! Dej svému jabku druhý život.

Přemýšlíš nad koupí nového iPadu, ale chybí ti pár tisíc? Přemýšlíš, kde rychle a za dobré peníze prodat ten starý? Na MobileGearu vykupujeme za férové ceny všechny modely zánovních iPadů a dalších Apple zařízení.

11.12

Výkup AirPods u MobileGearu za super ceny! Dej svému jabku druhý život.

Přemýšlíš nad koupí nových AirPods, ale chybí ti pár peněz ? Přemýšlíš, kde rychle a za dobré peníze prodat ty staré? Na MobileGearu vykupujeme za férové ceny všechny modely zánovních AirPodů a dalších Apple zařízení.