26.03

iOS 17 nabídne několik nejžádanějších funkcí

iOS 17 bude poprvé ukázáno na WWDC letos v červnu. Očekává se, že oproti dřívějším rokům se bude jednat o významnější aktualizaci se zaměřením na dlouho očekávanou AR soupravu.

20.02

Nové Apple MacBooky s čipy M2 pro a M2 Max: Vše, co potřebujete vědět.

V tomto článku se podíváme na nové Apple MacBooky, které jsou vybaveny vlastními čipy M2 pro a M2 Max. Zjistíme, jak se tyto nové modely liší od předchozích a co nového nabízejí v oblasti výkonu, grafiky, spotřeby energie a displeje. Budeme zkoumat, proč

14.02

15palcový MacBook Air má dorazit už letos. Jaký bude a proč ho pořídit?

15palcový MacBook Air se chystá. Apple chce nový model přenosného počítače uvést už ve druhém čtvrtletí letošního roku. Doplní tak menší 13palcový MacBook Air.

21.01

Nový HomePod ohromuje kvalitou zvuku. První posluchači jsou z něj paf

Nový HomePod je jedním z řady nových produktů, které Apple na začátku tohoto roku uvedl. Druhá generace chytrého reproduktoru nabídne mimo jiné fantastickou kvalitu zvuku.

31.12

Co čekat od Applu v roce 2023? Nové produkty jsou na dohled!

Apple v roce 2023 chystá spoustu novinek. Kromě aktualizací stávajících produktů, jako jsou iPhone, iPad nebo Apple Watch, se chystá zcela nový produkt.

13.12

Telefon bez fyzické SIM karty? E-SIM si vyřídíš během chvilky

Klasické fyzické SIM karty se pomalu stávají minulostí. Nahrazují je tzv. E-SIM. V případě potřeby si ji vyřídíš během několika minut. Ukážeme ti, jak na to.