Právě probíhá: Den Otců

 - Vice informací  naleznete ZDE

03.06

Potřebuju náhradní sluchátko Airpods PRO 2, jaké vybrat?

Pokud potřebuješ náhradní sluchátko ke svým zánovním Airpods PRO 2, ale nevíš, jaké vybrat, napovíme ti. Máš dvě možnosti podle toho, jaké máš pouzdro. Buď to si koupíš sluchátka kompatibilní s lightning, nebo USB-C pouzdrem.

17.05

Jedná se o repasovaný telefon, co to znamená?

Repasovaný telefon je jakkoliv opravený iPhone. Může mít novou baterii, displej, ale také třeba jen mikrofon nebo reproduktor. Repasované iPhony jsou samozřejmě plně funkční a většinou nerozeznatelné od originálu. Mimo to se na ně vztahuje stejná roční záruka jako na jiné, byť nerepasované, kousky.

17.05

Originální iPhone s novou baterkou - detaily

Tento iPhone je dle dle našich testerů a jejich softwaru plně originální. Navíc jsme mu vyměnili baterii za zbrusu novou se 100% kondicí!

17.04

CPO iPhone: telefon ve stavu nového, kterému Apple vyměnil pár malých součástek

Proklikl jsi se sem z iPhonu, který má tag CPO? Zkratka CPO označuje Certified Pre-Owned iPhone, neboli certifikovaný repasovaný iPhone přímo od Applu. Tyto telefony mají zpravidla pár použitých dílčích součástek, přičemž displej, baterka a tělo jsou úplně nové. Telefon je zabalen v originální krabičce a zapečetěn jako nový kus.

28.02

10 novinek, které čekáme od iPhone 16 a iPhone 16 Plus

iPhone 16 a iPhone 16 Plus Apple představí na podzim po boku profesionálních modelů. Co nabídne základní řada a bude zásadně inovovaná?

11.02

Apple Vision Pro recenze novinku chválí, ale také kritizují

Apple Vision Pro recenze už se objevují na internetu a řada známých novinářů a Youtuberů novinku testuje. Jaké jsou jejich dojmy a jde skutečně o revoluční produkt?