1. Výběr zařízení a třídy kvality

Nový

Nové telefony s roční zárukou

Rozbaleno

Nepoužité telefony, jen rozbaleny.

Jako nový

Použité telefony ve stavu nového

Výborný

Použité telefony na první pohled jako nové

Velmi dobrý

Použité telefony s lehkými známkami použití

Uspokojivý

Použité telefony s běžnými známkami použití

Zajímá tě, jakou cestu tvůj použitý iPhone, iPad nebo jiný produkt s nakousnutým jablkem v logu urazí, než se natrvalo usídlí u tebe doma? Elektroniku pro tebe pečlivě vybíráme v Německu, USA nebo Velké Británii. Je to sice trochu dálka, ale stojí to za to. Použitá jablečná elektronika z těchto zemí je za super cenu a ve výborné kondici, takže prasklý displej nebo nefunkční otisk prstu ti v našem e-shopu rozhodně nehrozí.

Bojíš se, že když tvůj nový technologický zázrak cestuje z ciziny, nebudete si rozumět? Žádný strach. Čeština je u Apple produktů od MobileGear samozřejmostí. Použitý iPhone nebo iPad navíc můžeš používat s libovolným českým operátorem. Prostě bez jakýchkoliv omezení.

 

Každý použitý iPhone i další Apple zařízení důkladně testujeme

Za kvalitou telefonů i ostatních Apple produktů v nabídce si stojíme. Proto je před vpuštěním do prodeje důkladně testujeme. Je to něco jako jablečný wellness. Každé zařízení pečlivě prohlédneme, vyčistíme a prověříme. Po takové proceduře je tvůj budoucí Apple mazel v té nejlepší formě.

2. Doprava a platba

Doprava

Doprava

Zboží ti zašleme prostřednictvím zvoleného dopravce. Můžeš si vybrat mezi Zásilkovnou a PPL.

Platba

Platba

Hotovost nebo účet? U nás zaplatíš tak, jak potřebuješ. Převodem, kartou, na dobírku nebo v hotovosti při osobním předání. Pokud ale zvolíš platbu převodem na účet, dostaneš slevu, nebo nabíjecí kabel zdarma!

Platební údaje ti přijdou na e-mail spolu s objednávkou. Ale pro jistotu účet dáme i sem. Je to 123-2167270247/0100 a máme ho u komerčky.

3. Záruka

I použité zboží si zaslouží záruku. Konkrétní dobu najdeš v popisku produktu. Je to vždycky minimálně 12 měsíců.

Máš to k nám kousek? Sídlíme v Břeclavi. Když nastane problém, klidně se stav i osobně. Jinak mrkni na stránku reklamace.

4. Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Podmínky ochrany osobních údajů

Podmínky ochrany osobních údajů