Právě probíhá: Den Otců

 - Vice informací  naleznete ZDE

Výkup

Pokrok nezastavíš. Výkup použitých Apple zařízení za super ceny. Prodej nám zánovní iPhone, iPad, Macbook nebo Apple Watch. Vem si za své staré jabko peníze, nebo je použij na protiúčet a vyber si na našem webu nový kus.

Jak výkup funguje

Cenový odhad

Výběrem tvého modelu tvého zánovního Apple zařízení (níže) otevřeš konfigurátor, pomocí jehož proklikáním ti vyskočí předběžný a nezávazný odhad ceny. Vyplněním parametrů, jako je kondice/cykly baterie, kapacita úložiště nebo kosmetický stav, se bude cena upravovat a ty budeš přibližně vědět, na čem jsi.

Osobně, nebo poštou. O tvé zařízení se postaráme

Pokud ti bude odhad dávat smysl a budeš si chtít koupit nové Apple zařízení, pošleš/doneseš nám to staré a my už se o zbytek postaráme. Tvé zařízení zdiagnostikujeme pomocí testovacího softwaru, zkontrolujeme jeho kosmetický stav a obrátíme se na tebe s cenovou nabídkou

Poslední slovo máš vždy ty

Po předložení cenové nabídky bude na tobě, jak se rozhodneš. Pokud budeš souhlasit, výkup Apple zařízení proběhne během chvíle a pošleme ti buď peníze na účet, nebo si můžeš vybrat na protiúčet zánovní Apple zařízení s naším, nebo tvým doplatkem. Pokud se ti ovšem cenová nabídka nebude zamlouvat, nic se neděje, zařízení ti zašleme zpátky.

Vykoupíme téměř cokoliv

Ať už máš novější kousek, nebo tvůj starý telefon sotva drží, neboj se na nás obrátit. Vykoupíme téměř všechny modely použitých Apple zařízení výkup iPhone,výkup iPad, výkup MacBook, výkup AirPods a výkup Apple Watch