iPhone 12 recenze potvrzují, že novinka se skvěle drží v ruce

iPhone 12 recenze se začínají objevovat na internetu postupně, jak nové telefony přicházejí k zákazníkům. Co na ně říkají první šťastlivci?

Je pátek 23. října a těm, kteří si předobjednali nový iPhone 12, už začínají balíčky přicházet. Jedná se o první vlnu, ve které jsme zahrnutí i my, takže pokud jste objednali brzy iPhone 12 nebo iPhone 12 Pro, můžete ho mít dnes doma. Už od prvních dnů od představení jste si mohli na internetu přečíst iPhone 12 recenze v odborných magazínech, ale první dojmy skutečných zákazníků přicházejí na řadu až teď.

iPhone 12 recenze se různí

Noví vlastníci ‌iPhone 12‌ a 12 Pro sdílejí své názory na zařízení na fórech a na sociálních sítích. Pro ty, kteří čekají na svůj nový iPhone nebo uvažují o koupi tak poskytují užitečnou zpětnou vazbu. Třeba jako čtenář serveru MacRumors s přezdívkou Boardiesboi. Ten sdílel několik fotografií a uvádí, že nižší váha iPhonu 12 Pro je oproti iPhone 11 Pro Max ihned patrná (187 gramů oproti 226 gramům). Tichomořsky modrou barvu pak popisuje jako doslova krásnou a zjistil také, že hranatý design činí iPhone pohodlnější pro držení v jedné ruce a méně klouže.

iPhone 12 balení

Další uživatel na populární platformě Reddit, který obdržel iPhone 12 Pro ve stejné barvě napsal, že je rád, že si nevybral variantu iPhone 12 mini. Hranatější design prý přispívá ke kompaktnějšímu držení, takže zvládne obsloužit i větší telefon jednou rukou. Dále uvádí, že lesklé okraje iPhonu přitahují hodně otisků prstů. Další poznatky z iPhone 12 recenze si můžete přečíst níže.

Některé další poznatky od uživatelů iPhonu 12 a 12 Pro:

  • iPhone 12 Pro je pocitově lehčí než iPhone XS a má teplejší odstín displeje
  • Je těžké poznat rozdíly mezi fotkami z iPhonu 12 Pro a 11 Pro Max
  • Magnet v MagSafe je poměrně silný, ale pouzdro se „magicky“ nepřipojuje (tak, jak se ukazovalo na Apple Keynote)
  • Rámečky kolem displeje telefonu vypadají tenčí než u předchozích verzí
  • Rychlost ověřování pomocí Face ID je přibližně stejná
  • Všechny nové iPhony 12 přichází s už nainstalovaným iOS 14.1

Máte už také nový iPhone 12 nebo iPhone 12 Pro? Co říkáte na iPhone 12 recenze? Podělte se s námi o vaše poznatky z používání!

Zdroj: Macrumors.com