Právě probíhá: SUMMER SALE

 - Vice informací  naleznete ZDE

17.06

Apple vyvíjí tenčí MacBook Pro, Apple Watch a iPhone

Apple chce vyrábět ještě tenčí produkty. Hodlá tak zeštíhlit MacBook Pro, Apple Watch a iPhone. Proč společnost myslí hlavně na tloušťku zařízení a jak to bude s výdrží baterie?

11.06

iOS 18 je tu! Co přináší nový systém pro iPhone?

iOS 18 byl představen a může znamenat velký přelom. Poprvé se v něm objevují prvky umělé inteligence pojmenované jako Apple Intelligence a celkově obsahuje množství novinek.

03.06

Potřebuju náhradní sluchátko Airpods PRO 2, jaké vybrat?

Pokud potřebuješ náhradní sluchátko ke svým zánovním Airpods PRO 2, ale nevíš, jaké vybrat, napovíme ti. Máš dvě možnosti podle toho, jaké máš pouzdro. Buď to si koupíš sluchátka kompatibilní s lightning, nebo USB-C pouzdrem.

20.05

iPhone 17 má znamenat největší změnu designu od iPhone X

iPhone 17 má přijít ve verzi Slim a zároveň se má jednat o velkou změnu designu. Dokonce tak velkou jako bylo uvedení iPhone X. Kdy nový Apple iPhone přijde a co bude umět?

17.05

Jedná se o repasovaný telefon, co to znamená?

Repasovaný telefon je jakkoliv opravený iPhone. Může mít novou baterii, displej, ale také třeba jen mikrofon nebo reproduktor. Repasované iPhony jsou samozřejmě plně funkční a většinou nerozeznatelné od originálu. Mimo to se na ně vztahuje stejná roční záruka jako na jiné, byť nerepasované, kousky.

17.05

Originální iPhone s novou baterkou - detaily

Tento iPhone je dle dle našich testerů a jejich softwaru plně originální. Navíc jsme mu vyměnili baterii za zbrusu novou se 100% kondicí!